Spotkanie z Psychodramą

Uwaga! Zapraszamy i przyjmujemy zgłoszenia do nowej edycji - Grupy rozwoju osobistego - metodą psychodramy wg Moreno. Czas trwania: październik 2019 do czerwiec 2020

MIEJSCE:

NZOZ EgoMedica Centrum Zdrowia Psychicznego

ul.Orkana 139 B, Częstochowa

Grupa przeznaczona jest dla osób, które mają już za sobą jakieś inne formy pracy własnej (terapię indywidualną, terapię grupową) lub są w jej trakcie (w tym przypadku uczestnictwo w grupie jest możliwe jedynie w porozumieniu z dotychczasowym terapeutą).

CZĘSTOTLIWOŚĆ SPOTKAŃ:

Grupa spotykać się będzie raz w tygodniu we wtorki od godziny 16.30 do 20.00. Okres trwania pracy grupy przewidziany jest na 9 m-cy

KOSZT:

Jedno spotkanie - 120 zł  (koszt miesięczny uzależniony jest zatem od liczby spotkań – zazwyczaj 4 spotkania x 120 zł)

FORMA:

Grupa psychodramy ma charakter zamknięty tzn. jej skład jest stały w trakcie całego cyklu. W okresie wakacji grupa zawiesza swoją aktywność.

PROWADZĄCY:

dr Monika Wiktor - lekarz psychiatra, certyfikowana psychoterapeutka z certyfikatami SNP PTP, trener i terapeuta psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy. Jest ordynatorem Dziennego Oddziału Leczenia Nerwic.

Małgorzata Nitecka - psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, terapeuta psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy, trener warsztatu (PTP)

Osoby zainteresowane uczestnictwem  proszone są o kontakt:

dr Monika Wiktor - tel.: 606 425 765

Małgorzata Nitecka - tel.: 508 746 874

Aby zapewnić grupie optymalne warunki pracy udział w niej poprzedzają kwalifikacje:

  • Indywidualna konsultacja kwalifikująca do grupy (bezpłatna)
  • Grupowe spotkanie wstępne („Spotkanie z psychodramą”) dla osób rozważających udział w psychodramie, w trakcie którego osoby zainteresowane mogą zapoznać się  z metodą psychodramy, doświadczyć jej przed podjęciem decyzji o udziale w grupie - 17 września 2019 (godz. 16.30 - 20.30)