Posiadamy wieloletnie doświadczenie

EgomedicaNZOZ "Egomedica" Centrum Zdrowia Psychicznego powstał w 2003 roku. Egomedica mieści się w budynku dostosowanym do europejskich standardów i zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel umożliwiający leczenie pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych procedur medycznych.

Początkowo oferowaliśmy naszym pacjentom leczenie w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Dziennego Oddziału Psychiatrycznego. Wraz z upływem czasu postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu pacjentów i wzbogacić nasza ofertę o Poradnię Leczenia Nerwic oraz Oddział Leczenia Nerwic. Aby zapewnić skuteczną oraz kompetentną opiekę wszystkim zgłaszającym się po pomoc uruchomiliśmy w ramach naszej palcówki Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej. Naszym najnowszym projektem jest Zespół Leczenia Środowiskowego uzupełniający leczenie o wizyty lekarzy psychiatrów, psychologów oraz pielęgniarek psychiatrycznych w miejscu zamieszkania pacjentów.

Wysoki poziom ośrodka potwierdza przyznanie nam akredytacji umożliwiającej szkolenie przyszłych kadr medycznych.


 

Małgorzata Nitecka

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia w Śląskiej Szkole Psychoterapii, ukończony kurs I i II st. Psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy, trener warsztatu (certyfikat PTP)